ДП "Оникіївський лісгосп"

ДАНИЙ САЙТ НЕ АКТУАЛЬНИЙ!!!

Вівторок, 23.04.2024, 13:27

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » Архів матеріалів

 

Птеле́я трили́ста (В'язовик; Ptelea trifoliata L.) — рослина роду птелея родини рутових.

Птелея трилиста зростає в східній частині Північної Америки (від Онтаріо до Флориди і Міннесоти) .Красивий чагарник або невелике деревце, до 6 м висотою з округлою кроною.

 Молоді пагони опушені, наступного року голі, червоно-бурі, старі гілки темно-бурі.Листя трійчасте, темно-зелене, блискуче, що довго не опадають восени. Квітки дрібні, до одного сантиметра, зеленувато-білі, з неприємним запахом, в щиткоподібних суцвіттях до восьми сантиметрів в поперечнику. Плоди — крилатки, схожі на плоди в'яза, за що цей вид і отримав одну з своїх назв, нерідко майже всю зиму ... Читати далі »

Переглядів: 362 | Додав: onles | Дата: 11.07.2016 | Коментарі (0)

7 липня Кіровоградська аграрна біржа провела загальний аукціон з продажу необробленої деревини заготівлі третього кварталу 2016 року.

Участь в аукціоні взяли 70 споживачів, які представляли Вінницьку, Волинську, Дніпропетровську, Запорізьку, Кіровоградську, Київську, Миколаївську, Черкаську та Рівненську області.

На продаж було виставлено 4 359 куб. м деревини. За результатами торгів реалізовано 4 282  куб. м, що становить 98,2 % від виставленого обсягу. 

Найбільшим попитом серед покупців користувались сортименти дубові, і тому ціна на них упродовж аукціону неодноразово збільшувалась - в окремих випадках на 60 відсотків від початкової вартості лісоспродукції.

 

За матеріалами прес-служби Кіровоградського ОУЛМГ ... Читати далі »

Переглядів: 393 | Додав: onles | Дата: 08.07.2016 | Коментарі (0)

Барбариис (Berberis) рід листопадних або вічнозелених колючих кущів родини барбарисових, який налічує близько 600 видів (докладніше див. Список видів роду Барбарис), поширених по всій земній кулі (крім Австралії). Назва походить від латинського «beiberi», що означає «ведмежа ягода». В Україні, за дуже кислі ягоди, барбарис народ називає кислицею, кислянкою або ще й північним лимоном.

Будова і життєдіяльність

Кущі барбариса — листопадні або ж вічнозелені. У цьому численному роду є і велетні, і карлики — від 30 см до 3& ... Читати далі »

Переглядів: 437 | Додав: onles | Дата: 08.07.2016 | Коментарі (0)

Виступаючи на нараді з керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних органів міністерств і відомств України в області, яку 5 липня провів голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Наталія Ревенко зазначила, що в 2016 році пожеж у лісових масивах Кіровоградщини не виникало. За минулий рік зареєстровано чотири випадки низових пожеж на площі 1,7 га.

Відомча пожежна охорона лісогосподарських підприємств та пожежно-рятувальні підрозділи Управління ДСНС України в області готові до реагування на надзвичайні ситуації та події, пов’язані з пожежами у природних екосистемах, - підкреслила Н. Ревенко.

За її словами, лісовими господарствами області створено 373 км мінералізованих смуг, проведено догляд за мінералізованими смугами протяжністю186 ... Читати далі »

Переглядів: 407 | Додав: onles | Дата: 06.07.2016 | Коментарі (0)

Ялина колюча (блакитна) – один з найбільш поширених видів як у природному середовищі, так і в садовій культурі.

Ялина колюча являє собою хвойне дерево висотою 15-20 метрів з тонкою лускатою корою світло-коричневого або темно-сірого кольору. Форма крони спочатку вузько конічна, у дорослих дерев стає циліндричною. Хвоя голчаста, жорстка і дуже колюча, звідси, власне і назва. Забарвлення хвої блакитно-зелене, але зустрічаються сортові форми з кольором голок від яскраво-блакитного і до сірувато-зеленого кольорів. Голки не опадають аж до 4-6 років, що є незаперечною перевагою ялинки.

У міських умовах ялина починає цвісти ближче до середини червня, трохи пізніше інших видів. Термін плодоношення припадає на серпень-вересень вже в перший рік життя. Плоди – циліндричні шишки 6-11 сантиметрів завдовжки. У молодому віці зеленувато-жовті, в зрілому стані стають світло-коричнев ... Читати далі »

Переглядів: 383 | Додав: onles | Дата: 06.07.2016 | Коментарі (0)

Сьогодні Державне агентство лісових ресурсів України звернулося до Служби безпеки України та Генеральної прокуратури України з проханням розслідувати ситуацію із затриманими 182 залізничними вагонами з деревиною на пунктах перетину державного кордону у Закарпатській області. 

Загалом 20 державних підприємств уже звернулися до правоохоронних органів з проханням перевірити факти порушень, що були озвучені Закарпатською митницею ДФС та керівництвом Закарпатської облдержадміністрації. Варто зазначити, що на лісопродукцію є всі необхідні сертифікати, а товар вже пройшов митне оформлення на митницях ДФС у Київській, Житомирській, Рівненській, Львівській, Хмельницькій, Чернігівській та Тернопільській областях. 

Зазначимо, що 2 липня спеціальна комісія Держлісагентства завершила перевірку зупинених вагонів, ... Читати далі »

Переглядів: 394 | Додав: onles | Дата: 06.07.2016 | Коментарі (0)

            Бруслина європейська
Чагарник бруслина (лат. Euonymus) – рід невисоких вічнозелених і листопадних деревних рослин родини Бруслинові, що налічує понад двісті видів. У природі бруслина поширена в Європі, Азії, Австралії та Америці – по всій Північній півкулі, полюбляє долини, заплави річок і підліски змішаних лісів. Латинська назва бруслини перекладається приблизно як «дерево з добрим ім'ям» або «славне дерево». У слов'ян бруслина має багато імен: куряча сліпота, божі оченята, бересклет, бурусклен, мересклет, вересклет, дересклед, кислянка, брусниця, бирючина, проскурина, вовче лико, вовчі сережки, саклак і сліпокурник.
 Багато видів бруслини культивуються як декоративні рослини, зокрема бруслина в ландшафтному дизайні використовується для декорування господарських будівель або парк ... Читати далі »
Переглядів: 377 | Додав: onles | Дата: 05.07.2016 | Коментарі (0)

 

 

На сьогоднішньому засіданні колегії обласного управління лісового та мисливського господарства під головуванням начальника управління Наталії Ревенко першочергову увагу було приділено стану виконання заходів з охорони лісів Кіровоградщини від пожеж.

 Під час своєї доповіді завідувач сектору лісорозведення Лариса Романська зазначила, що на території області переважає надзвичайний клас пожежної небезпеки. Водночас, враховуючи здійснення комплексу протипожежних заходів у лісах, з початку нинішнього року на землях державного лісового фонду, підпорядкованих лісогосподарським підприємствам, пожеж не виникало. У першому півріччі ... Читати далі »

Переглядів: 415 | Додав: onles | Дата: 04.07.2016 | Коментарі (0)

                       Жимолость звичайна

Чагарник заввишки до 2-3 м, з дугоподібними червонуватими або сіро-червоними гілками. Пагони голі або пухнасті. Листя завдовжки 3-6 см, широкояйцеподібні або еліптично-яйцевидні, до вершини загострені, біля основи ширококлиноподібні, зверху сірувато-або темно-зелені, частково пухнасті або голі, знизу тьмяно-зелені, зазвичай пухнасті. Квітки розміром близько 1 см, жовтувато-білі, часто з червонуватим відтінком.

Ягоди темно-червоні. Насіння сплюснуте, жовтувато-червоного кольору в невеликій кількості. Цвіте в травні - червні. Плоди дозрівають в серпні-вересні. Зростає порівняно швидко. Тіневитривала. Вельми морозостійка. До грунту мало вимоглива, але вимоглива до її вологості; найкраще росте на родючих свіжих грунтах.
  & ... Читати далі »

Переглядів: 392 | Додав: onles | Дата: 04.07.2016 | Коментарі (0)

Відповідно до затвердженого «Порядку видачі посвідчення мисливця і контрольної картки обліку добутої дичини й порушень правил полювання», мисливець отримує посвідчення мисливця і контрольну картку після сплати державного мита та за видачу посвідчення мисливця та контрольної картки. Квитанції про сплату державного мита та за видачу посвідчення мисливця і контрольної картки громадяни пред’являють до Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства. Контрольна картка видається за умови повернення мисливцем попередньо одержаної контрольної картки.

     У випадку втрати, крадіжки чи приведення в стан непридатний до використання посвідчення мисливця або контрольної картки, мисливець подає заяву про видачу нового посвідчення мисливця або контрольної картки до органу, який здійснює вида ... Читати далі »

Переглядів: 494 | Додав: onles | Дата: 04.07.2016 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 149 150 151 152 153 ... 178 179 »

Пошук

Вхід на сайт

Календар

«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Архів записів

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 72

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0